AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

OD 3KW-40KW

Korzyści z wynajmu agregatów

Zakup własnego agregatu prądotwórczego nie zawsze ma uzasadnienie ekonomiczne. Szczególnie w przypadku konieczności zapewnienia energii elektrycznej na budowie, gdzie na czas jej trwania potrzebne jest urządzenie o stosunkowo dużej mocy, które będzie niewykorzystane po zakończeniu prac. W takich przypadkach doskonałym rozwiązaniem okazuje się wynajem urządzenia. Wynajmując agregat, nie musisz się martwić o skutki awarii i przestoje spowodowane brakiem energii. Urządzenia są na bieżąco poddawane przeglądom i serwisowane. Masz do dyspozycji agregaty o różnej mocy, dostarczane według potrzeb. Nie interesuje Cię zbycie urządzenia, które przestaje być potrzebne.

Jaki agregat możesz wynająć?

W zależności od potrzeb, możesz wynająć jeden z kilku rodzajów agregatów:

Agregaty prądotwórcze stacjonarne

Jak nazwa wskazuje, są urządzeniami, które umieszczamy w wybranym miejscu bez możliwości późniejszego przemieszczania. Wybór miejsca pod agregat stacjonarny powinien uwzględniać zarówno możliwość bezproblemowego dostępu do urządzenia, jak i bezpieczeństwo. Agregat nie może też stanowić przeszkody w dostępie do innych sprzętów i urządzeń. Agregaty stacjonarne doskonale sprawdzają się na działkach rekreacyjnych, gdzie nie mamy dostępu do sieci. Wynajem urządzenia na sezon zapewni nam energię elektryczną okresie, kiedy jest na działce potrzebna, a pozbawi kłopotu związanego z zabezpieczeniem urządzenia na miesiące poza sezonem, kiedy nie będzie użytkowane. Ten rodzaj agregatu jest też niezastąpiony na budowie, gdzie zapewnia energię narzędziom zasilanym energią elektryczną, jak również doświetlenie i oświetlenie po zmroku.

Zapraszamy https://www.ptak-rent.pl/agregaty-pradotworcze/

Agregaty przenośne

Przenośne agregaty prądotwórcze, są doskonałą, mobilną alternatywą dla agregatów stacjonarnych. Również mogą być używane do zasilania elektronarzędzi na budowach, ale częściej są stosowane na biwakach, kempingach i w domkach letniskowych. 

Generatory na podwoziu

Generatory prądu na podwoziu, z możliwością przemieszczania za samochodem, to połączenie mocy generatorów stacjonarnych z mobilnością urządzenia przenośnego. Są to agregaty w obudowie, odporne na działanie warunków atmosferycznych, odpowiednie do pracy na zewnątrz. 

Decydując się na wynajem, będziesz korzystać z generatorów odpowiednich dla Twoich potrzeb, bez zamrażania kapitału w urządzeniach. https://www.ptak-rent.pl/

Komentarze są wyłączone.